Новини от последния час | BGvesti.eu

BGvesti.eu – Новините днес от България и света, Бизнес, шоу, спорт, технологии и здравни вести.

Наполи продължава да мечтае след минимална победа

Отборът на Наполи постигна десета победа в шампионата след успеха с 1:0 при визитата на Салернитана. В герой за тима на Лучано Спалети се превърна полският полузащитник Пьотр Желински.

Малко след час игра сериозно разбъркване в наказателното поле на домакините от Салерно доведе до поредица удари, но най-съобразителен при цялото меле беше полския национал, който порази вратата на „гранатите“ отблизо.

Няколко минути по-късно главният съдия на срещата Микаел Фабри показа червен картон на кипърският защитник Григорис Кастанис, след намесата на VAR.

Четвърт час преди края и „партенопеите“ останаха с 10 души на терена след червен картон на Калиду Кулибали.

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery. Източник: