Новини от последния час | BGvesti.eu

BGvesti.eu – Новините днес от България и света, Бизнес, Борси, Шоу, Спорт, Технологии

НА ЖИВО: Брайтън – Арсенал 0:1, гол след 60 секунди

Брайтън и Арсенал играят при резултат 0:1 в късния мач от деня във Висшата лига. Букайо Сака откри още след първите 60 секунди на мача.

Двубоят започна във вихрено темпо и “артилеристите” взеха аванс след около 60 секунди. След няколко успешени преси “чайките” се оказаха неподготвени в защита, а Сака се възползва от грешка, за да прати гостите с ранен аванс напред.

seo blog7

В 4-а минута Зинченко отново успя да се отскубне в наказателното поле и да пробва да завърши в близкия ъгъл, но Санчес този път спаси.

Около 15-а минута домакините живнаха и стигнаха до два шанса, но Рамсдейл успя да се намеси и да избие.

Ето и съставите на двата тима:

Брайтън: Санчес, Лампти, Дънк, Коуил, Еступиниан, Гилмор, Грос, Марч, Лалана, Трисар, Митома;

Арсенал: Рамсдейл, Зинченко, Габриел, Салиба, Уайт, Джака, Партей, Йодегаард, Мартинели, Нкетия, Сака;